FITprogram


REFERENCIE a PREMENY ÚČASTNÍKOV

FITprogram


Nie ste v tom sami! Prečítajte si referencie a príbehy ľudí, ktorí tento DETOX s Cleanom 9 absolvovali a aké zmeny k lepšiemu na svojom tele zakúsili. Ak Vás tieto príbehy zaujali, dajte nám vedieť a pridajte sa s nami do VÝZVY k lepšiemu zdraviu a telu :)


"

Clean 9 je super v tom, že človek znovu objaví miesto, kde ma pás :D. A hlavne sa mi páči, že nielen že schudne počas 9 dní, ale je to ešte len začiatok procesu, ktorý Clean 9 naštartoval. Bonus je dostatok energie a dobrej nálady.


Lydkahlavný pokladník /Snina/

"

Srdečne ďakujem za Vašu inšpiráciu s Cleanom 9, pomohlo mi to vyčistiť hlavne telo po zime, naštartovať sa, rozhýbať, ako telo, tak aj myseľ. Schudol som 6 Kg, za ten krátky čas, a 13 cm z pásu, takže opäť mám svoje obľúbené košele a obleky. Ako bonus mi to pomohlo pri pravidelnom cvičení. Ďakujem


Janko Medzinárodný podnikateľ /Bratislava/

"

Detox s Clean 9 ma perfektne nakopol, potrebovala som si urobiť detox, ale popritom som schudla 5 kg, už nemám potrebu toľko jesť, nemám už takú chuť na sladké a preferujem viac ovocia a zeleniny. Cítim sa oveľa lepšie, už som prešla 2x týmto detoxom, takže odporúčam každému.


Františka - Opatrovateľka /Vranov/

"

Pôvodná váha 104 kg. Ničomu som neveril, preto mi môj brat dal Clean 9, že keď zaberie, potom mu zaplatím :D. Nadšenie veľké, schudol som 6 kg a o ďalšie 2 týždne po C9, opäť 2 kg dole. Potvrdzujem, že to nemá JoJo efekt. Vytratila sa chuť na nočné jedenie a na časté jedenie sladkostí. Odvtedy som nadšenec pre Forever.


Janko fotograf /Prešov/

"

Po Clean 9 sa mi organizmus zbavil toxínov, krásne naštartoval správny metabolizmus a regeneráciu tela. Posilnila sa mi imunita. Proste človek nie je unavený, ale naopak, je plný energie.


Marta Sieťový markéter /Banská Bystrica/

"

Clean 9 mi pomohol naštartovať metabolizmus, počas 9 dní som schudla 4 kg, prvé dva dni boli ťažké, na tretí ešte horšie, potom som si začala zvykať. Po dokončení kúry som mala radosť a naďalej som pokračovala v počte príjmu kalórií v pohybe a po mesiaci a pol je už 9 kg dolu. Je potrebná disciplína a uvedomiť si, že ide o naše zdravie. Hlavne musíte chcieť. Dá sa všetko. Cítim sa oveľa lepšie a oveľa väčšiu radosť mám, keď vidím ako si musím kúpiť menšiu veľkosť. Prajem vám trpezlivosť, chuť a radosť z vašich výsledkov.


Ivetka Zdravotná sestra /Rožňava/

"

V jeseni 2018 som prvýkrát vyskúšala Clean 9, schudla som 5kg, som veľmi nadšená, bolo to na mne hneď aj vidieť. S radosťou potvrdzujem, že to nemá JoJo efekt. Takže v marci 2019 som si objednala C9 hneď 2x, jeden si dám hneď a druhý pred letom. Vrelá vďaka, môžem iba odporučiť. 


Hanka /Brno/


Copyright 2019 - FITprogram.sk