PRIDAJ SA
K NÁM !

DETOX VÝZVA
CLEAN 9


FITprogram


Všetko začína naším základným programom CLEAN 9. Je navrhnutý tak, aby z vášho tela odstránil nahromadené toxíny a pomohol vám k pocitu ľahkosti a nabitiu energiou. Tento 9-dňový program vám pomôže naštartovať cestu k štíhlejšiemu a zdravšiemu JA pomocou ľahko nasledovateľných plánov a zdravej ponuky jedál a receptov na kokteily, ktoré vám pomôžu budovať základ pre vašu transformáciu.

Čo Vám Táto Výzva Prinesie?

NOVÉ TELO

Očista a detoxikácia organizmu je nesmierne dôležitá. Vybudujte si ZÁKLADY PRE LEPŠÍ  VZHĽAD A LEPŠÍ POCIT. Vaše telo Vám za to určite poďakuje.

NOVÉ NÁVYKY

Clean 9 je osvedčený očistný systém a je to prvý krok pri tvorbe celoživotných návykov,  ktoré vám pomôžu dosiahnuť skutočnú a trvalú úpravu váhy.

ÚPLNÁ PODPORA

Čo je dôležité? Nie ste v tom sami!

Získajte podporu a pripojte sa k nám v tomto programe aj na Facebooku. Je to cesta, na ktorej sme s vami :)

Tento efektívny prečisťujúci program, ktorý sa ľahko dodržiava, vám poskytne všetko,

čo potrebujete pre začatie premeny vášho tela už dnes!

POZOR VSTUP DO VÝZVY KONČÍ UŽ O

00
Dní
00
Hodín
00
Minút
00
Sekúnd

REFERENCIE

"

Srdečne ďakujem za Vašu inspiráciu s Cleanom 9, pomohlo mi to vyčistiť hlavne telo po zime, naštartovať sa, rozhýbať ako telo tak aj myseľ. Schudol som 6 Kg, za ten krátky čas, a 13 cm z pásu, takže opäť mám svoje obľúbené košele a obleky. Ako bonus mi to pomohlo pri pravidelnom cvičení. Ďakujem


Janko Medzinárodný podnikateľ /Bratislava/

"

Detox s Clean 9 ma perfektne nakopol, potrebovala som si urobiť detox, ale popritom som schudla 5 kg, už nemám potrebu toľko jesť, nemám už takú chuť na sladké a preferujem viac ovocia a zeleniny. Cítim sa oveľa lepšie, už som prešla 2x týmto detoxom, takže odporúčam každému.


Františka Opatrovateľka /Vranov nad Topľou/


Copyright 2019 - FITprogram.sk