VÝSLEDOK za 
​9 DNÍ

9-DŇOVÁ CESTA

K VITÁLNEJŠIEMU ORGANIZMU

FITprogram


Tento efektívny prečisťujúci program, ktorý sa ľahko dodržiava, vám poskytne všetko, čo potrebujete pre začatie premeny

vášho tela už dnes! Zbavte svoje telo jedovatých toxínov, získajte pocit ľahkosti a buďte plný energie.

Všetko začína naším základným programom CLEAN 9. Je navrhnutý tak, aby z vášho tela odstránil 

nahromadené toxíny a pomohol vám k pocitu ľahkosti a nabitiu energiou. Tento 9-dňový program vám pomôže naštartovať cestu k štíhlejšiemu a zdravšiemu JA pomocou ľahko nasledovateľných plánov a zdravej ponuky jedál a receptov na kokteily, ktoré vám pomôžu budovať základ pre vašu transformáciu.


REFERENCIE

"

Clean 9 mi pomohol naštartovať metabolizmus, počas 9 dní som schudla 4 kg, prvé dva dni boli ťažké, na tretí ešte horšie, potom som si začala zvykať, po dokončení kúry som mala radosť, a naďalej som pokračovala v počte príjmu kalórií v pohybe a už je 9 kg dolu. Je potrebná disciplína a uvedomiť si, že ide o naše zdravie. Hlavne musíte chcieť. Dá sa všetko. Cítim sa oveľa lepšie a oveľa väčšiu radosť mám, keď vidím ako si musím kúpiť menšiu veľkosť. Prajem vám trpezlivosť, chuť a radosť z vašich výsledkov.


Ivetka Zdravotná sestra /Rožňava/

"

Pôvodná váha 104 kg. Ničomu som neveril, preto mi môj brat dal Clean 9, že keď zaberie, potom mu zaplatím :D. Nadšenie veľké, schudol som 6 kg a o ďalšie 2 týždne po C9, opäť 2 kg. Potvrdzujem, že to nemá JoJo efekt. Vytratila sa chuť na nočné jedenie a na časté jedenie sladkostí. Odvtedy som nadšenec pre Forever.


Janko Fotograf /Prešov/


DETOX

10 Dôvodov, Prečo Je Detox Potrebný!

Ako Sa Môžeš Cítiť a Vyzerať Lepšie?

V eBooku sa dozviete 10 dôvodov, prečo je detoxikácii tela potrebná a čo nastáva, keď sa z tela vyplavujú toxíny. 

Copyright 2019 - FITprogram.sk